Pomozte realizovat naše projekty!

Dobročinný večer pro Broumovsko

3. 6. 2022 | Společenský večer s aukcí, rautem a ochutnávkou vín

více info >

Vinum et Cetera

4. 6. 2022 | Veřejná ochutnávka vín z kolekce Salonu vín ČR

více info >

Olga Paštéková: Mezisvěty

Výstava v Dětské galerii Lapidárium

více info >

Kniha v době středověku

nové vzdělávací programy pro školy

více info >

Za poklady Broumovska

Festival klasické hudby, koncerty po celé léto

více info >

Agentura pro rozvoj Broumovska realizuje v současné době převáženě projekt Vzdělávací a kulturní centrum Klášter Broumov. Snahou je znovuoživit objekt ve své vzdělávací a kulturní funkci a vytvořit respektovanou evropskou instituci. Chceme, aby se klášter stal místem setkávání a diskuzí, prostorem tvůrčí svobody i symbolem úspěšného rozvoje silného Broumovska. Podpořte nás, připojte se k celé řadě příznivců, kteří vidí v našem počínání smysl.
 
Vyberte si podporu podle svého přesvědčení:

  1. Podpořte činnost Agentury pro rozvoj Broumovska. Získat prostředky na činnost je pro každou neziskovku to nejtěžší, ale zároveň to nejvíce pomáhá udržet kvalitu jednotlivých projektů. Podporou činnosti nám dáváte důvěru a potvrzuje tím souhlas s vizí APRB a VKCB.
     
  2. Máme rádi Broumovsko – podpořte grantový program, který se snaží vytvářet vztah především dětí k našemu regionu. Hledá tak body společné identity o kterou se můžeme opřít a těšit se na budoucnost. 
     
  3. Podpořte aktivity Vzdělávacího a kulturního centra Klášter Broumov - udržovat stabilní celoroční fungování nových prostor a nabízet kvalitní a inspirující program je finančně náročné a bez dotací a podpory jiných se tyto aktivity neobejdou. 

Buďte klášterníky a připojte se ke komunitě lidí, která přivádí život srdci krásného města. Vstupte do kláštera na novém dárcovském webu www.vstuptedoklastera.cz. Každý člen komunity je pro nás důležitý. Buďte s námi, podpořte nás!

 

Sdílejte na